Współpraca

Pomagam ludziom
i biznesom wejść
na swój Everet

Prelekcja dla biznesu
"Wejdź na Swój Everest"

Mount Everest to wspaniały przykład do inspirowania i motywowania w celu zdobywania ambitnych celów w życiu i biznesie.  Wspinaczka na najwyższy szczyt świata wymaga rozwijania wielu umiejętności przydatnych w życiu codziennym: stawiania ambitnych celów, stworzenia zwycięskiego zespołu, byciu liderem, skupienia na priorytetach, elastyczności, decyzyjności i co najważniejsze perfekcyjnego wykonania założonego planu, nawet w niesprzyjającej pogodzie. Podzielę się wnioskami, które wyciągnąłem z udziału w wyprawie na Mount Everest oraz tym jak zdobycie Everestu pomogło mi osiągać „niemożliwe cele” zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Przemówienie w języku polskim lub angielskim.

Spotkania z podróżnikami
i ludźmi gór

Pierwsze polskie wejście na Mount Everest bez tlenu to jedno z najważniejszych osiągnięć polskiego alpinizmu i z pewnością może był ważną częścią festiwalu podróżniczego lub górskiego, targów  sportowych, lub innego wydarzenia, które chce dla swoich uczestników zaoferować coś naprawdę wyjątkowego. Inne przykładowe tematy prelekcji to: Wyprawa na K2, Śnieżna Pantera, Pik Pobiedy, Wyprawa na Annapurnę.

Klub Wysokogórski Warszawa

Klub Wysokogórski Warszawa to największy polska organizacja zrzeszająca miłośników wspinaczki, alpinizmu oraz innych form aktywności górskiej. Dlaczego warto zostać członkiem klubu zobacz tutaj.